Zrównoważony rozwój

„Zrównoważony rozwój zapewnia realizację potrzeb obecnego pokolenia
bez wywierania negatywnego wpływu na zdolność przyszłych pokoleń do
spełnienia ich potrzeb.”

Działania realizowane według koncepcji zrównoważonego rozwoju wspierają i uzupełniają przyjęte przez nas cele biznesowe. Zrównoważony rozwój oznacza dla nas rozwój uwzględniający równowagę ekologiczną oraz postęp społeczny. Szanujemy potrzeby i prawa naszych klientów, dlatego stale doskonalimy nasze usługi. Dbamy o to, aby nasze działania przebiegały zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa oraz nieustannie dążymy do zmniejszenia naszego oddziaływania na środowisko. Staramy się, aby nasz zakład był bezpieczny dla  środowiska i dla społeczności.

Projekt Grantowy „Dobry Sąsiad"

Masz pomysł na zrobienie czegoś pozytywnego dla mieszkańców gminy Krzeszowice?Zdobądź nawet 5000 zł na jego realizację!

Ochrona środowiska

Jednym z elementów naszej misji jest dbałość o stan powietrza atmosferycznego, realizowana poprzez produkcję wysokiej klasy sorbentów stosowanych w procesie odsiarczania spalin energetycznych.

Polityka jakości

Zarządzanie jakością i środowiskiem jest dla nas jednym z priorytetów oraz kluczowym czynnikiem zrównoważonego rozwoju firmy.

CSR

Kwestię CSR traktujemy bardzo kompleksowo, dlatego działania podejmowane w zakresie dialogu społecznego, ochrony środowiska, relacji z klientami, uczciwych praktyk rynkowych czy rozwoju osobistego i zadowolenia pracowników, wynikają z przyjętych przez nas norm Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.