Zrównoważony rozwój

Rozwijamy się w sposób zrównoważony. Chcesz wiedzieć co to oznacza? Sprawdź!
  Czym jest zrównoważony rozwój? 

To rozwój, który zaspokaja potrzeby obecne, nie zagrażając możliwościom zaspokajania potrzeb przyszłych pokoleń. Stanowi równowagę pomiędzy trzema wymiarami: ekologią, ekonomią oraz sferą społeczną. 

Działania realizowane według koncepcji zrównoważonego rozwoju wspierają i uzupełniają przyjęte przez nas cele biznesowe. Zrównoważony rozwój oznacza dla nas rozwój uwzględniający równowagę ekologiczną oraz postęp społeczny. Szanujemy potrzeby i prawa naszych klientów, dlatego stale doskonalimy nasze usługi. Dbamy o to, aby nasze działania przebiegały zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa oraz nieustannie dążymy do zmniejszenia naszego oddziaływania na środowisko. Staramy się, aby nasz zakład był bezpieczny dla  środowiska i dla społeczności.
Projekt Grantowy „Dobry Sąsiad"

Projekt Grantowy „Dobry Sąsiad"

Masz pomysł na zrobienie czegoś pozytywnego dla mieszkańców gminy Krzeszowice? Zdobądź nawet 5000 zł na jego realizację!
CSR

CSR

Kwestię CSR traktujemy bardzo kompleksowo, dlatego działania podejmowane w zakresie dialogu społecznego, ochrony środowiska, relacji z klientami, uczciwych praktyk rynkowych czy rozwoju osobistego i zadowolenia pracowników, wynikają z przyjętych przez nas norm Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.
Ochrona środowiska

Ochrona środowiska

Jednym z elementów naszej misji jest dbałość o stan powietrza atmosferycznego, realizowana poprzez produkcję wysokiej klasy sorbentów stosowanych w procesie odsiarczania spalin energetycznych.

Polityka jakości

Zarządzanie jakością i środowiskiem jest dla nas jednym z priorytetów oraz kluczowym czynnikiem zrównoważonego rozwoju firmy.