Zapraszamy do udziału w darmowym szkoleniu rolniczym

04.06.2021
W tym roku proponujemy Państwu nową formułę spotkania szkoleniowego Wapnowanie — lepsza gleba, większe plony.
Już 22.06.2021 r. spotkamy się on-line. Spotkamy się online, ale bynajmniej nie zabraknie interakcji. Każdy uczestnik będzie miał możliwość dołączenia do dyskusji i zadawania pytań naszym prelegentom. 
Spotkanie poświęcone będzie wpływowi wapnowania na budowę próchnicy i zachowanie żyzności gleb. Wykład wygłosi prof. Stanisław Pietr z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Porozmawiamy również na temat wapnowania na słomę – jak poprawnie je wykonywać, dlaczego jest tak istotne? Naszym gościem będzie również Andrzej Gmiąt, Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Brzesku, którego wykład dedykowany będzie systemom rozwoju rolnictwa europejskiego w XXI wieku, zgodnym z obowiązującym Europejskim Zielonym Ładem. 
Spotkanie ma charakter edukacyjny i skierowane jest przede wszystkim do środowiska rolniczego województwa Małopolskiego, Śląskiego oraz Podkarpackiego.
Udział w spotkaniu wymaga rejestracji on-line Zarejestruj się.
Zupełnie za darmo weź udział w nowoczesnym i interaktywnym szkoleniu, które podniesie Twoje kompetencje i dostarczy Ci merytorycznej i praktycznej wiedzy. 

Organizatorem wydarzenia jest Kopalnia Wapienia „Czatkowice” i Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach.